Smiech náš každodenný

 Tisíce netriedených vtipov na každý deň

Motto:
Dobrý vtip je ako kus chleba a veselá myseľ nahradí nejeden pohár vína.
Gottfried KELLER 

Priatelia, milovníci humoru a zábavy!

Otvorili ste si stránku kde nájdete tisíce vtipov, alebo ak chcete žartov, frkov, anekdot a pod. Jej jedinou úlohou je zabaviť a rozosmiať Vás. Beriem do úvahy,že každý sme inakší, jednému  sa páči to, inému ono. Ale tu si iste vyberie niečo každý.Bez žartu sa nezaobíde žiadna ľudská činnosť, a pri troške hľadania by ste našli vtip na každú životnú situáciu! Vtipov je na svete toľko, že žiadna zbierka ich nemôže obsiahnuť. Napriek tomu je množstvo zberateľov, ktorí sa o to usilujú.
Medzi nich patrím aj ja a usilujem sa zbierať vtipy vo všetkých možných formách. Sú vtipy kreslené, fotovtipy, videá a prezentácie, grafické, ale hlavne písané, teda v textovom vyjadrení. Ešte treba poznamenať, že zbierky vtipov poznáme hlavne v dvoch veľkých skupinách – v prvej sú zamerané dalo by sa povedať „odborne“, podľa témy, ktorou sa zaoberajú (lekárske, o policajtoch, detské, dôchodcovské, židovské a pod.) a  v druhej vtipy netriedené, teda ako sa hovorí z každého rožku trošku.

No a dostal som sa tam kde som chcel – k vtipom netriedeným.  Tých je ale toľko, že jedna podstránka by zďaleka nestačila a tak ich bude niekoľko. Pomenoval som ich „Vtipník“ a zatiaľ ich budem rozlišovať podľa dní v týždni. Teda zatiaľ ich bude sedem. Ak sa naplnia, pridáme ďalšie pomenovania.

 Teda v tejto rubrike môžete zatiaľ otvoriť:

                                                                         


     Vtipník na pondelok

 

    Vtipník na utorok

 

Troy McClure   Vtipník na stredu

 

Yogi    Vtipník na štvrtok

 

Snake    Vtipník na piatok

 

Sunday School Teacher   Vtipník na sobotu

 

Guy     Vtipník na nedeľu

 

Pre úplnosť ešte treba povedať, že kliknutím na ikonu otvoríte príslušný súbor podľa Vašej voľby.